cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Grąžinimo taisyklės

KEITIMO / GRĄŽINIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

Mes visada tikimės, kad įsigytos „Sninga.lt“ prekės Jums puikiai tiks. Vis dėlto, jei atsitiktų kitaip, netikusią prekę visada galite grąžinti ar pakeisti kita.

Grąžinti ar pakeisti prekes galima tik šiomis sąlygomis:

– Kol nepasibaigęs keitimo arba grąžinimo terminas (plačiau skaitykite žemiau);
– Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti visapusiškai tvarkingos (plačiau skaitykite žemiau);
– Būtina pateikti užsakymo formą/ numeri kuri gaunate užsakydami preikes
– Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti išsiųstos registruota siunta arba atneštos adresu 

 „sninga.lt“, Vytenio g. 42A, Vilnius LT-03209.

TAISYKLĖS
  1. Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje
  2. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.
  3. Keičiant arba grąžinant prekę būtina pateikti atspausdintą kasos kvitą arba sąskaitą faktūrą. Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu inga@sninga.lt
  4. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti išsiųstos registruota siunta arba atneštos adresu „Sninga.lt“, (print in time) Vutenio 42a, Vilnius LT-03209.
  5. Studija turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas, arba jei ji buvo pagaminta ar pakoreguota pagal individualų užsakymą (pakeista prekės spalva, pakoreguotas prekės ilgis ar plotis, etc.).
  6. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
  7. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
  8. Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“